Hikayemiz

2012

CT Pharma Research 2012 yılında “Custom-Tailored Pharma Research” ismi ile ilaç sektörünün ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış ilaç araştırma ve geliştirmesi yapmak hedefi ile kurulmuştur.

CT Pharma Research logosu ve ismi “Custom-Tailored” ihtiyaca yönelik özel olarak tasarlanmış çözümler konseptimizin baş harflerinden oluşturulmuştur.

CT Pharma Research logosu marka tescili ile korunmaktadır.

CT Pharma Research ilaç Ar-Ge çalışmalarının yanısıra, ilaç Ar-Ge bakış açısı ile farklı sağlık alanlarındaki ihtiyaçlara yönelik özel olarak tasarlanmış “Custom-Tailored” takviye edici gıda ve kozmesötik ürünlerin Ar-Ge çalışmalarını da yapmaktadır. Tüm Ar-Ge çalışmaları TÜBİTAK Martek Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan CT Pharma Research Ar-Ge laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.

CT Pharma Research logomuzda Ar-Ge çalışması yapılacak ürünün hedeflediği sağlık alanındaki ihtiyacı iletişimin, hayallerin ve gökyüzünün rengi olan mavi renk ile sembolize ediyoruz. Bunun yanı sıra Ar-Ge çalışması sonucu ortaya çıkan hedeflenen sağlık alanındaki ihtiyaca özel uyarlanmış ürünü ise yaratıcılığın ve toprağın rengi turuncu ile sembolize ediyoruz. Hedeflenen insan sağlığı alanındaki ihtiyaç ve bu ihtiyacı gidermeye yönelik özel olarak uyarladığımız ürün birbirini destekleyen dağların birleşimi ile sembolize edilmektedir.

CT Pharma Research olarak sağlık ihtiyaçlarınızı dinliyor ve ihtiyaçlarınıza özel uyarlanmış "Custom-Tailored" çözümler üretiyoruz. Yenilikçi ve özel olarak tasarlanmış "Custom-Tailored" farmasötik ürün, takviye edici gıda ve kozmesötik ürün geliştirmek bizim işimiz.
2017

CT Pharma Research 2017 yılında, hedefine öncelikle vücudun doğal antioksidan savunma sistemini alarak insan sağlığına yönelik geliştirdiği “Custom Supplements” markalı özel takviye edici gıda ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek için TFLL Pharma Türkiye ve TFLL Pharma Belçika firmalarını kurmuştur. TFLL Pharma Belçika Flaman bölgesinde Bioville Teknopak'ında faaliyet göstermektedir. “Custom Supplements” markası hem Türkiye’de hem de Avrupa’da marka tescili ile korunmaktadır.

“Custom Supplements” markası ile piyasaya çıkan ilk ürünler vücudun ürettiği en güçlü antioksidan olan glutatyonu içeren “Custom® 500 mg Glutatyon + 10 mcg Selenyum İçeren Takviye Edici Gıda” ve doğadaki en kuvvetli antioksidan olan kurkumini içeren “Custom® 37.5 mg Kurkumin + 10 mcg Selenyum İçeren Takviye Edici Gıda” olmuştur.

Detaylı bilgi için bakınız www.tfllpharma.com

“Custom Supplements” markalı takviye edici gıda ürünlerini Türkiye’den satın almak için bakınız www.aboutfuture.shop

“Custom Supplements” markalı takviye edici gıda ürünlerini Belçika’dan satın almak için bakınız www.aboutfutureshop.com


2022

CT Pharma Research 2022 yılında, hedefine öncelikle kadın ve çocuk sağlığını alarak insan sağlığına yönelik geliştirdiği “Planto” markalı özel takviye edici gıda ve kozmesötik ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek için Planto Health firmasını kurmuştur.  Planto Health özellikle e-ticaret pazarında aktif olacaktır. “Planto”, “Planto Health” ve “Planto Health House” markaları Türkiye’de marka tescili ile korunmaktadır. 

Detaylı bilgi için bakınız www.plantohealth.com

“Planto” markalı özel takviye edici gıda ve kozmesötik ürünlerini Türkiye’den satın almak için bakınız www.plantohealthhouse.com

 

 


2022

CT Pharma Research 2022 yılında 10. yılını kutladı. Bu 10 yıllık süreç sonunda CT Pharma Research’un Ar-Ge gücünden TFLL Pharma ve Planto Health olmak üzere iki farklı kardeş firma doğdu. TFLL Pharma ve Planto Health firmalarının satış ve pazarlamasını yaptığı “Custom-Tailored” “Özel Uyarlanmış” takviye edici gıda ve kozmesötik ürünlerin arkasındaki Ar-Ge gücü ana şirket olan CT Pharma Research’den gelmektedir. CT Pharma Research olarak 2012'den beri “Custom-Tailored” özel uyarlanmış çözümlerimiz ile insan sağlığına yönelik ilaç, takviye edici gıda ve kozmesötik alanlarında Ar-Ge yapıyoruz.

 


2023

CT Pharma Research 2023 yılında, geliştirmiş olduğu ilaçların ruhsatlandırma, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek için CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi'ni kurmuştur.